Přeskočit na hlavní obsah
AMPER 2023 již v březnu na brněnském výstavišti

AMPER 2023 již v březnu na brněnském výstavišti

Zaslal Martin Ondráček dne

Na brněnském výstavišti se v termínu od 21.–23. března 2023 uskuteční 29. ročník veletrhu AMPER. Tento je největší veletrh v oblasti elektrotechniky, elektroniky, energetiky, automatizace a digitalizace, ale i osvětlení a zabezpečení v České republice i na Slovensku ukáže trendy budoucnosti v těchto oborech. AMPER 2022 byl mimořádně úspěšný

Letošní ročník potvrdil svoji jedinečnost a stabilní pozici mezi předními B2B veletrhy. Své novinky představilo 570 vystavovatelů z 27 zemí světa na hrubé výstavní ploše 28 100 m2. Veletrh navštívilo 28 000 odborníků, řídících pracovníků, projektantů a též významnou měrou soukromých a firemních investorů. Mezi vystavovateli se prezentovaly nadnárodní korporace a světoví lídři ve svých oborech, ale i tradiční české podniky a nově vstupující firmy na trh. Po dvouleté vynucené pauze proběhla akce ve výjimečné atmosféře a navázala tak na úspěšnou tradici osobního setkávání na vysoké úrovni i po pandemii Covid-19.

Udržitelná energetická řešení a spolehlivá infrastruktura

Veletrh nabídne průřez aktuálních příležitostí investic do moderního a energeticky soběstačného provozu. Bez ohledu na ceny energií je pro zajištění spolehlivých dodávek elektřiny potřeba sofistikovaná a spolehlivá infrastruktura. Vystavovatelé veletrhu nabídnou komplexní efektivní řešení pro malé i velké podniky v oblasti výroby, distribuce a akumulace elektrické energie. Budou také představeny nejnovější modely transformátorů a inovace v rozváděčové technice. Důležitým tématem veletrhu je každoročně i e-mobilita, na kterou se zaměřuje doprovodný program veletrhu AMPER e-MOTION.
Automatizace & digitalizace průmyslu a ICT

Inovativní technologie řídicích a regulačních systémů i software a hardware pro digitální transformaci výrobních podniků budou k vidění na expozicích řady vystavovatelů. Návštěvníci veletrhu budou mít i prostor pro diskuzi v rámci FÓRA AUTOMATIZACE & DIGITALIZACE, který nabídne sled zajímavých přednášek z oboru měřicí, regulační a automatizační techniky a průmyslové informatiky.

Technologie pro chytré domy i města

Veletrh AMPER je již tradičně ideálním místem k prezentaci novinek vystavovatelů v oblasti chytrých řešení pro domy i celá města. V rámci programu AMPER SMART & SAFE CITY proběhne dvoudenní konference Smart city v praxi určená odborné veřejnosti z řad municipalit, městských služeb, průmyslu a ostatním organizacím. Na konferencích vystoupí zástupci státních organizací, regulačních autorit i průmyslu.

Více informací najdete na www.amper.cz.

zdroj: https://www.strojirenstvi.cz/amper-2023-jiz-v-breznu-na-brnens...

Loading...

Nahrávání

Error

Vyhledává se...