Přeskočit na hlavní obsah

O společnosti KMITEX s.r.o.

Historie a současnost firmy

Zabýváme se výrobou, prodejem, servisem a kalibrací měřicích nástrojů a nářadí. Přicházíme ke slovu tam, kde už nestačí oči. Kde o funkčnosti, bezpečnosti a efektivitě výroby rozhodují zlomky milimetru. Být perfektní je naším posláním už od roku 1995.

Za tu dobu jsme vybudovali širokou síť obchodních partnerů v České republice, v Evropě i ve světě a spolupracujeme s dalšími významnými výrobci a dodavateli měřících nástrojů.

Centrálu firmy najdete ve Stehelčevsi, ale objednávky na měřidla s kalibrací a další servis můžete vyřídit i na naší pražské pobočce. Výrobní areál máme v Bytči u slovensko-českých hranic. Naši pracovníci jsou připraveni pomoci s výběrem vhodného měřidla a problémem není ani individuální zakázková výroba.

Tradice a kvalita

Při výrobě využíváme osvědčené technologie a postupy, které zaručují kvalitu a maximální přesnost měřicích nástrojů. Naši zaměstnanci působí v oboru mnohdy již desítky let. Kombinace jejich umu a moderních technologií jsou důvodem, proč naše výrobky patří k naprosté špičce.

Servis a kalibrace

Servis a kalibrace měřidel je základem naší práce. Věříme kvalitě vlastní výroby a proto poskytujeme záruční i pozáruční servis na měřidla KMITEX. Jsme připraveni i na zakázkovou výrobu nestandardních měřidel. Kalibraci měřidel provádíme v akreditované laboratoři a vystavené kalibrační protokoly jsou platné v celé EU.

Loading...

Nahrávání

Error

Vyhledává se...