Přeskočit na hlavní obsah

Doprava a platba

DOPRAVNÍ PODMÍNKY, POŠTOVNÉ

PŘEHLED MOŽNÝCH ZPŮSOBŮ DORUČENÍ ZÁSILEK A JEJICH CENY PRO:

Osobní vyzvednutí zboží 0.00 Kč
Služba externího balíkového přepravce GLS * 132 Kč s DPH

PŘI DODRŽENÍ TĚCHTO PODMÍNEK: - max. hmotnost zásilky do 40 kg - max. délka zásílky 2m - max. šířka zásilky 0,8m - max. výška zásilky 0,6m - max. obvodová délka 3m.
V případě jiných rozměrů a hmotností účtujeme přepravné dle platného ceníku.
*Při objednávkách s hodnotou zboží (nezapočítává se poplatek za dopravu) vyšší než 3000 Kč bez DPH je doprava pro tento způsob doručení zdarma.

PŘEHLED MOŽNÝCH PLATEB A DALŠÍ MOŽNÉ SLEVY:

Dobírkou (v hotovosti, platební kartou) -2.00 %

Službou externího balíkového přepravce GLS.

Převodem z účtu - POUZE PRO STÁLÉ ZÁKAZNÍKY 0.00 %

Pouze pro stálé zákazníky:
Podmínkou je uskutečnění 3 odběrů v hotovosti nebo na dobírku a dobrá platební morálka. Zasíláno službou externího balíkového přepravce.

V hotovosti při os. vyzvednutí STEHELČEVES -5.00 %

Zboží je možné vyzvednout na centrálním skladě KMITEX s.r.o. Pivovarská 97, Stehelčeves. O termínu vyzvednutí budete informováni telefonicky, nebo e-mailem.

V hotovosti při os. vyzvednutí PRAHA -5.00 %

Zboží je možné vyzvednout na vzorkové prodejně KMITEX s.r.o., Novovysočanská 537/31, Praha 9. O termínu vyzvednutí budete informováni telefonicky, nebo e-mailem.

Dodací lhůta je do 3 pracovních dnů od předání zásilky přepravci. Kupující je povinen zboží od přepravce řádně převzít, zkontrolovat neporušenost obalů, počet balíků a v případě jakýchkoliv závad neprodleně oznámit přepravci. Faktura a daňový doklad jsou pak přiloženy v označeném balíku.

Loading...

Nahrávání

Error

Vyhledává se...