Přeskočit na hlavní obsah
Registrujte si vstupenku zdarma a užijte si 3000 vystavovatelů na Hannover Messe

Registrujte si vstupenku zdarma a užijte si 3000 vystavovatelů na Hannover Messe

Zaslal Martin Ondráček dne

HANNOVER MESSE se se uskuteční 22. – 26. 4. 2024 v německém Hannoveru. Na tento největší strojírenský veletrh v Evropě stojí za to se vydat, řada velkých firem představuje svoje novinky poprvé právě tam. Zastoupení veletrhu ve spolupráci s portálem Strojirenstvi.cz nabízí našim čtenářům týdenní vstupenku zdarma.

Zažijte zblízka trendy v oboru a zajistěte si volnou vstupenku již nyní! Registrací kódu CP9rC získáte permanentku na pět dnů veletrhu. Kód je nutno zaregistrovat na webovém portálu pořadatele https://www.hannovermesse.de/en/application/registration/ticke....

Motto letošního ročníku zní: ENERGIZING A SUSTAINABLE INDUSTRY

Objevte inspirativní řešení pro budoucnost a setkejte se s vizionáři z byznysu, vědy a politiky. Veletrh Hannover Messe vytváří platformu, na které se pravidelně prezentují novinky celého zpracovatelského průmyslu. 15 výstavních hal hannoverského výstaviště zaplní na 3000 vystavovatelů z celého světa. Mezi vystavujícími společnostmi jsou globální technologické korporace, ale i malé a stření podniky, více než 300 start-upů a samozřejmě nechybí ani renomované výzkumné ústavy a instituce. Katalog vystavovatelů, ve kterém lze filtrovat podle různých kritérií, naleznete na webu pořadatele v sekci Exhibitors & Products.

Veletrh HANNOVER MESSE pokrývá celé spektrum strojírenského průmyslu a patří mezi nejprestižnější akce na světě. Mezi hlavní témata patří automatizace, průmysl 4.0, bezpečnost IT, umělá inteligence, vodík, pohony, elektromobilita, subdodávky a mnohé další. Program doplňují konference a fóra. Partnerskou zemí v roce 2024 je Norsko. Všechny informace naleznete na webové stránce www.hannovermesse.de/en.

V případě dotazů můžete kontaktovat výhradní zastoupení pořadatele veletrhu HANNOVER MESSE v ČR společnosti PROveletrhy, info@proveletrhy.cz

zdroj: https://www.strojirenstvi.cz/registrujte-si-vstupenku-zdarma-a...

Loading...

Nahrávání

Error

Vyhledává se...