Přeskočit na hlavní obsah
Specializované průmyslové veletrhy v Krakově v říjnu 2023

Specializované průmyslové veletrhy v Krakově v říjnu 2023

Zaslal Martin Ondráček dne

Mezinárodní veletrh SYMAS a MAINTENANCE patří k nejdůležitějším průmyslovým událostem v jižním Polsku, které je snadno dostupné pro řadu zájemců z České republiky. Veletrhy se specializují na dvě klíčová témata: manipulaci a přepravu sypkých a objemných materiálů a nářadí a metody údržby.

Na jedné akci se seznámíte s nejmodernějšími a nejefektivnějšími řešeními pro většinu výrobních podniků. Využijí je jak velké společnosti, které mají na trhu vybudovanou pozici, tak i malé firmy, pro které je účast na veletrhu příležitostí získat řadu zákazníků a představit se v oboru. Letošní ročník se uskuteční 18. a 19. října 2023 na výstavišti EXPO Krakov.

Přijďte, diskutujte, přizpůsobte řešení svým potřebám

Veletrh SYMAS a MAINTENANCE je mnohem víc než jen výstava výrobků. Veletrh je nabitý setkáními, přednáškami a ukázkami, takže máte příležitost setkat se tváří v tvář, promluvit si o potřebách vašeho závodu, seznámit se s technologickými novinkami a najít obchodní partnery. „Na veletrhu se můžeme seznámit s potřebami našich zákazníků – setkání a rozhovory jsou nezbytné pro přizpůsobení našich řešení jejich potřebám,“ říká Beata Paszek-Kumolka z firmy VENTTECH Program SYMAS a MAINTENANCE zahrnuje následující témata:

Zpracování prášků a sypkých materiálů
Přeprava a skladování sypkých materiálů
Ochrana proti výbuchu a ochrana procesů
Údržba zařízení
Snížení spotřeby průmyslových médií
optimalizace výrobních procesů
bezpečnost a čistota zařízení
služby pro průmysl

Zjistěte více informací o veletrhu a získejte vstupenku zdarma ZDE.

zdroj: https://www.strojirenstvi.cz/specializovane-prumyslove-veletrh...

Loading...

Nahrávání

Error

Vyhledává se...