Přeskočit na hlavní obsah
Veletrh AMPER 2022 očekává 550 vystavujících

Veletrh AMPER 2022 očekává 550 vystavujících

Zaslal Martin Ondráček dne

28. ročník veletrhu elektrotechniky, energetiky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení se bude konat v termínu 17.–20. 5. 2022 na výstavišti v Brně.

Veletrh AMPER je každoročně největší událostí v oblastech elektrotechniky, energetiky, elektroinstalace, elektroniky, digitalizace, automatizace, ICT, osvětlení a zabezpečení v České republice i na Slovensku. Za uplynulých 27 let své existence se veletrh AMPER stal zajímavou mezinárodní komunikační platformou, kde se setkávají výrobci a poskytovatelé technologií s novými potenciálními obchodními partnery a rovněž místem pro odbornou diskuzi s předními autoritami českého průmyslu. Po vynucené dvouleté pauze se 28. ročník veletrhu bude konat v novém květnovém termínu na brněnském výstavišti.

Organizátoři již nyní připravují odborný doprovodný program, který se zaměří na nejmodernější technologie především v éře digitalizace a 5G sítí. Kromě samostatných konferencí, seminářů a odborných setkání se návštěvníci mohou těšit i na rozsáhlá vícedenní fóra. Fórum automatizace & digitalizace bude mapovat aktuální trendy v oblasti digitalizace, komunikace a informačních systémů v průmyslu. Soubor odborných přednášek i praktických ukázek bude tvořit i doprovodný program s názvem Amper 5G Experience Zone. Jedním z témat veletrhu bude opět e-mobilita a inteligentní města. V rámci programu Amper Smart & Safe City proběhne již 3. ročník konference o efektivní elektromobilitě ve smart city, která je určena odborné veřejnosti z řad municipalit, městských služeb, průmyslu a ostatních organizací či správcům vozového parku. Novinky představí i přehlídka elektrických a hybridních dopravních prostředků a nejmodernějších infrastrukturních zařízení pro elektromobily v rámci programu Amper e-Motion. Ani letos nebude chybět soutěž o nejpřínosnější exponát veletrhu Zlatý Amper 2022.

Sedmadvacátého ročníku veletrhu AMPER se zúčastnilo 649 vystavovatelů z 26 zemí světa a navštívilo jej více než 43 000 odborných návštěvníků zejména z Česka, Slovenska, Německa, Polska, Rakouska, Maďarska a dalších zemí.

zdroj: https://www.strojirenstvi.cz/veletrh-amper-2022-ocekava-550-vy...

Loading...

Nahrávání

Error

Vyhledává se...